Alternate Text
Hakkımızda

Gratis, müşterilerine en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatla sunmak konusunda uzmanlaşmış bir markadır ve bu alanda hem müşteri deneyimi hem de Türkiye’nin dört bir yanındaki 600’ü aşkın mağazasıyla üst düzey servis kalitesi sunarak fark yaratmaya devam etmektedir.

Güzellik ve bakım lüks değildir, her kadının bakımlı ve güzel olmaya hakkı vardır. Bu nedenle Gratis, Gratis Beauty markasıyla her bütçeye uygun kaliteli kişisel bakım hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Gratis Beauty; Gratis’e gelen binlerce kadına sadece birçok farklı markanın ürününü sunmak dışında, kendilerine güzel bakmaları için alanlarında sertifikalı uzman ve estetisyenleri ile cilt bakımı, oje& kalıcı oje, nail art, manikür&pedikür, makyaj, kaş&yüz ve kirpik hizmetlerini; hijyenik ve konforlu bir ortamda kusursuz bir deneyim ile sunmayı amaçlamaktadır.

Kişisel bakım dünyasında ürün çeşitliliği, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile Gratis’te müşterilerimize yaşattığımız alışverişi deneyimini, güzellik ve bakımdaki yeni trendleri ve dünya markalarını en iyi fiyat, kalite ve müşteri deneyimi ile Gratis Beauty’de de sunarak kişisel bakım dünyasına farklılık getirmeyi hedefliyoruz.